Sitemizde şuan toplam 6607 film bulunmaktadır.

Tutku: Hz.İsa’nın Çilesi izle Türkçe Dublaj

32


46.601
FILM BILGILERI
Tutku: Hz.İsa’nın Çilesi izle Türkçe Dublaj

Tutku Hz.İsa'nın Çilesi izle, Tutku Hz.İsa'nın Çilesi full izle, Tutku Hz.İsa'nın Çilesi türkçe dublaj izle, Tutku Hz.İsa'nın Çilesi hd izle

Tür: Dram Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

BENZER FILMLER
Jumanji izle
3.688 izlenme
Karanlık Şehir izle
3.980 izlenme
Çıldırış izle
3.941 izlenme
Bakireler Diyarı izle
11.965 izlenme
Düşman izle
2.955 izlenme
Kader Ajanları izle
4.496 izlenme
Shaolin Futbolu izle
4.506 izlenme
Tam Gaz izle
3.908 izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Tutku: Hz.İsa’nın Çilesi izle Türkçe Dublaj” filminde 60 Yorum bulunuyor.
 1. leznat - 8 ay önce demiş ki:

  bu oldukça iyi. shetan (satan ) her kitap ta var.

 2. Maria - 1 sene önce demiş ki:

  Bu filmin buraya konulmasının amacı isteyenlerin izleyebilmesi. Sizin boş yorum yapmanız değil. Herkesin inancı kendine ve buraya yazdığınız saçma cümleler kimsenin dinini, inancını degistirmeyecek.

 3. Darkness - 2 sene önce demiş ki:

  Suan dahi dunyanin herhangi bi yerinde cocuklar bebekler oluyor peki bu zulme allahin neden goz yumuyor
  Kuran da degistirilmistir duzenlemeler yapilmistir birakin tek din islam yaygarasini
  Dogru yolda yuruyecekse tanri dese ne olur ?

 4. Hazan - 2 sene önce demiş ki:

  İsa Mesih Haleluyah ♥

 5. Dul - 2 sene önce demiş ki:

  Bir benzetme daha dinleyin: Toprak sahibi bir adam, bağ dikti, çevresini çitle çevirdi, üzüm sıkma çukuru kazdı, bir de bekçi kulesi yaptı. Sonra bağı bağcılara kiralayıp yolculuğa çıktı.
  Bağbozumu yaklaşınca, üründen kendisine düşeni almaları için kölelerini bağcılara yolladı.
  Bağcılar adamın kölelerini yakaladı, birini dövdü, birini öldürdü, ötekini de taşladı. Bağ sahibi bu kez ilkinden daha çok sayıda köle yolladı. Bağcılar bunlara da aynı şeyi yaptılar.
  Sonunda bağ sahibi, ‹Oğlumu sayarlar› diyerek bağcılara onu yolladı.
  ‹‹Ama bağcılar adamın oğlunu görünce birbirlerine, ‹Mirasçı bu; gelin, onu öldürüp mirasına konalım› dediler.
  Böylece onu yakaladılar, bağdan atıp öldürdüler. Bu durumda bağın sahibi geldiği zaman bağcılara ne yapacak?›› İsaya şu karşılığı verdiler: ‹‹Bu korkunç adamları korkunç bir şekilde yok edecek; bağı da, ürününü kendisine zamanında verecek olan başka bağcılara kiralayacak.››
  İsa onlara şunu sordu: ‹‹Kutsal Yazılarda şu sözleri hiç okumadınız mı? ‹Yapıcıların reddettiği taş, İşte köşenin baş taşı oldu. Rabbin işidir bu, Gözümüzde harika bir iş!›

 6. su - 2 sene önce demiş ki:

  isa zaten yeryüzüne inmeden önce gökte bir melekti mikael melek tanrının doğrudan yarattığı ilk varlık diğer herşey isa aracılığıyla yaratıldı

 7. kemal - 2 sene önce demiş ki:

  112-118:Bir zamanlar havariler,ey Meryem oğlu Isa Rabbin bize gökten bir sofra indirebilir mi? Isa “muminseniz Allahtan korkun! dedi Havariler “biz ondan yiyelim kalpler huzur bulsun da senin doğru söylediğini bilelim,ona şahitlik edenlerden olalım. Hz. Isa bize rızık ver diye dua etti. Allahu teala “şüphesiz ben size onu veririm.Sonra kim nankörlük ederse büyük azarla cezalandırırım. Allahu teala birde şöyle dedi.”Ey Meryem oğlu Isa! insanlara ‘Beni ve annemi Allahın yanında iki ilah edinin’ diye senmi söyledin Isa şöyle dedi” arı duru, temiz ve yaratansın ya Rab! Bana,böyle doğru olmayan söz yakışmaz.Söylediysem sen benim içimdekini bilirsin.Bense senin içindekini bilmem! Şüphesiz sen bilinmiyen âlemleri bilensin.Ben onlara ancak “hem benim,hemde sizin Rabbiniz olan Allah’a kulluk edin!dedim. Beni onlatom arasından aldığında,onları gözetleyecek olarak sen kaldın.Zaten sen her şeye sahitsin.Sen azap etsende,bağışlasanda onlar kulundur.Sen güçlü ve işini sağlam yapansın.

 8. komutan logar - 2 sene önce demiş ki:

  Hamit, yazdıklarının hiç biri kuranı kerimde yazmıyor. Milleti cahillikle okumamakla suçluyorsun lakin senin bişeyden haberin yok….

  Bu arada konan kuş ve bilinmeyen ses nerde yazıyor söyle de okuyalım. Hurafelerle papazlarınızın saçmalıklarıyla dolmuş kafanız..

 9. Hamit - 2 sene önce demiş ki:

  Geri zekalılar HZ. Isa öldü mü ölmedi mi onu bile bilmiyorsunuz salak salak konuşuyorsunuz biraz araştırın okuduk dediğiniz kuran da bile HZ. Isa nın çarmıha gerildikten 3 gün sonra dirildiği yazıyor ayrıca isa peygamber vaftiz edilirken gökten bir kuşun omuzuna konduğu ve bilinmeyen bir sesin o benim oglumdur ondan razıyım dediğini de aklından çıkarmasın inançsız salaklar

 10. Incil tahrif edildi - 2 sene önce demiş ki:

  Allah kitabının bozulmasına müsaade etmez diyen kişiye cevap için ve ahirette bana beni kurtaracak bir delil olsun diye yazıyorum.

  Zebur, Tevrat ve İncil tahrif edildi. Sadece Kuran korundu.

  Tüm kitaplarda Hz. Muhammed’in geleceğinin mujdesi vardı.

  Hz. İsa peygamberdir, Allah’ın oğlu değildir.

  Hristiyanlardan bir çok kişinin İslamı seçeceğine inanıyorum. Yeter ki Müslümanlar gerçek İslamı temsil edebilsinler. IŞİD vb. şekilde insanların İslamı tanımasına engel olmasınlar.

  Bir Yahudi, Hristiyan hatta ateist bu Müslümanları gördükten sonra nasıl iman etsin.

  Allah gerçek İslamı görmeyi ve yaşamayı nasip etsin.

 11. Mumin S. Saglam - 2 sene önce demiş ki:

  Film çok güzel ve etkileyici, mantık üzerinden gidip bu gün kü insana hitap ediyor. Rabbin istediği gibi insanlar olmamız için çok fırın ekmek yememiz,gerekli. İsa mesihin müjdesi cezamızın bittiği yeniden ölümsüz olabileceğimizin, MESAJIDIR. RABBİN İSTEDİĞİ GİBİ İNSANLAR OLABİLİRSEK SONSUZ YAŞAM BİZİ BEKLİYOR. Geri kalanlar geri dönüşüme, topraktan geldik toprağa gideriz.

 12. sanane - 2 sene önce demiş ki:

  ak ya sızın ne kadar mal var

 13. aybüke - 2 sene önce demiş ki:

  bizim günahlarımız için acı çektiğin için sana sonsuza dek yücelik olsun … Amin…

 14. cuma bayram - 2 sene önce demiş ki:

  İsa dayak komasına girdi. Bunun gerçek olması kesinlikle mümkün değil. Allah hiçbir peygamberinin bu şekilde insanlık dışı bir muameleye maruz kalmasına izin vermez. İşin aslı kuran da vardır. Bu sapıtmış hristiyan inancının bu olayı böyle film etmesi gayet doğaldır. Hem isa’ya tantı diyeceksin (haşa) hem de onu çarmığa gerip öldüreceksin demezler mi insana tanrı hiç ölür mü o zaman insandan ne farkı olur tanrının. Hem allah birdir diyeceksin hemde isanın onun oğlu olduğunu idda edeceksin (Haşa).

 15. muhammed - 2 sene önce demiş ki:

  bakın Bu film incile göre cevrilmiş incil deiştirilmiştir.Kuran,ı kerimde farklı anlatılır. ALLAH u utela erkke yada kadın cinsine sahip deildir ne dogmus ne dogurtulmustur o yuzden siz siz olun innanmıyorsanız bile yotum yapıp milletin aklına ateş sokmayın Din din cıkarsınız.lanetlenirsiniz.

 16. çelik - 2 sene önce demiş ki:

  ne kadar çok salak dolu burda

 17. Sibel bayram - 3 sene önce demiş ki:

  Bende hz İsa’nın filmini izledim ama yanlış olduğunu onuzluyorum Kur’ani kerimi okuyan insan neyin ne olduğunu bilir yormayin kendinizi bence 🙂 🙂

 18. krmn - 3 sene önce demiş ki:

  o zamanda sizin gibi seytanlar çarmıha geldi bu zamandada sizin gibi seytanlar kabul etmiyor , burda kendini mel ginson an akıllı sanan bazı yurtdaşlarım var 😀 ayrıca ateist bir arkadaş demişki yaratan bizi sevseydi korurdu yaratan olsaydı eğer , zaten tanrının insan bedeni alıp dünyaya gelip ”BÜTÜN GÜNAHLARIMIZIN BEDELİNİ ÇARMIHDA ÖDEMESİ” ÖYLEKİ ORADADA DEDİĞİ GİBİ ONA İMAN EDEN CENNETE KARŞIKSIZ KAVUŞSUN… YARATAN BİZİ SEVDİĞİ İÇİN BU ACIYI CEKTİ VE BİZİM GÜNAHLARIMIZA KARSILIK KENDİNİ FİDYE OLARAK SUNDU. O GÜNDE İNKAR EDENLER OLDU BUGÜNDE İNKAR EDENLER VAR HER KİM MESİH KARŞITI OLURSA İSA MESİHİ İNKAR EDERSE ASLA CENNETE GİREMEYECEK VE 2. GELİŞİNDE (FİLMDEDE GECİYOR) YARGILAMAK İÇİN TEKRAR GELİCEĞİM DİYOR RABBİN SÖZLERİNİ İNKAR ETMEYİN O SİZİ ÇOK SEVDİ..

 19. Bi adam - 3 sene önce demiş ki:

  Muhammed Mustafa … Hatemül Enbiya .. ALLAH senden ve ummetinden razı olsun ey Yüce Peygamber. Ben Şahitlik ederim ki ALLAHtan başka ilah yoktur. yine sahitlik ederim ki Muhammed onun Kulu ve elçisidir. ALLAHU teala inşaALLAH kıyamete yakın bir dönemde Hz. İsa aleyhisselamı yer yüzüne indirecektir. çünkü o peygamber ALLAHU tealadan kendisini Muhammed Aleyhisselamın ümmeti olmak için dua etmişti ve ALLAH duası kabul etti. yani bir zaman zuhur edecek ve müslüman olarak yaşayacak… Ben güzel kitaplardan böyle okudum .. Enravul Aşıkın tavsiye ederim .. Ve sakın Hz İsa aleyhisselam’a Tanrının oğlu demeyin .. ALLAH doğurmaktan ve doğurulmaktan münezzehtir. çocuk edinmekten münezzehtir. sizin bu söyledikleriniz öyle büyük bir iftira ki neredeyse ALLAHU teala öfkesinden gökleri üzerimize düşürecek… Subhanallahi ve bihamdihi sübhanallahil azim . La İlahe İllallah .

 20. bu - 3 sene önce demiş ki:

  allaha şükürler olsun.verdiğine vereceğine başka bir varlığa veya nesneye değil..

 21. Cavidanekberbeyli - 3 sene önce demiş ki:

  Bu filimi begenmedim bu filim yalan kuranda hz isanin olmu boyle deyil hz isa Allaha baba demeyib bu filim hiristiyanlarin uydurmasidir

 22. serbulent - 3 sene önce demiş ki:

  Bu film VATİKAN sponsorludur çünki son ve en güvendiği güney Amerikada hergün 5500 katolik EVANJELİST oluyor.Anlıyacağınız katolisizim can çekişiyor.Evanjelistler yahudilerle bir olup Arzumevhud planlarının son haline şekil veriyorlar Önce ırak babilonya.Sonra suriye ,mısır ,lübnan ve en son TÜRKİYE .aMERİKA b dEVLETlerinin 110 milyonu şimdiden evanjelist oldu ve Ebu Meymunidisin ütopyasına hızla yürüyorlar. uyanma zamanı.VATİKAN uyandı saldırıya geçti bile bu film bir saldırı stratejisidir…. Güney Amerijada bu filmin CD leri bedava dağıtılmıştır.

 23. serbulent - 3 sene önce demiş ki:

  Theway çok yazık sana.Hz Muhammed sav sadece tebliğ eder pegamberdir.ALLAH ın ona vahyettiği Kuranı azümüşanı tebliğle görevlendirilmiştir.Ama hidayet vermez.Amcası ebu talip için bile yaradan ALLAH ”Ya muhammet sen sadece tebliğ et sen hidayet verici değilsin”emrini vermiştir amcasının son anlarında.Gerisi sana kalmış.Ya amel edersin yada müşrik gidersin…Biz müminler hz İsa aleyhisselamı peygamber bilir tıpkı diğer dört peygamber ve kitapları gibi değiştirilmemiş muharref olmamış haline iman ederiz.Ve yaradan ALLAH’ın şeriatını tamamladığı ahirzaman kitabı kuranı kerimele amel eder yanlızca ALLAH a dua eder ondan ister ona döneceğimizi biliriz…

 24. theway - 3 sene önce demiş ki:

  Anlamak ve görmek isteyenlere çok şey anlatıyor. Araştırmadan anlamadan okumadan kulaktan dolma asılsız ispatsız İDDİAlarla hiçbir yere varamazsınız. Ancak papağan gibi aynı şeyleri söyleyip durursunuz. Gerçek tektir. O gerçekte kendi kitabında yazmaktadır. Seninle ilgili bir kitabı en iyi sen mi yazarsın yoksa hiç alakasız bir zamanda alakasız bir kişi tarafından senin hakkında yazılanlar mı doğrudur?
  Kutsal Kitap değiştirilmişse yaratıcı güvenilmezdir. O kadar insanın sapmasına göz yummuştur. Ondan sonraki kitaplarada güvenilmez.Bu mantıktan yola çıkarak beyin fırtınası yaşayabilirsiniz.

  Film süper. Çünkü gerçek. Boşuna kendinizi hırpalamanıza gerek yok. bunu yapanlar ve izleyenler sizin üç beş ayetinizle, çarmıha gerilmedi diye attığınız naralarla sizin dininize dönecek değil. Siz oranızdna buranızdan uydurmayın asıl. İşinize gelmeyince hakaret ediyorsunuz. Başka türlüsü elinizden gelmiyor çünkü.

 25. halilcan - 3 sene önce demiş ki:

  bu filmde anlatılanlar hepsi doğru ve gerçektir. Kuran yalandır bağatıl inançtır Bir kurtarıcının gelecegi ve onun çarmıha gerilecegi Tevratta zeburda bildirilmiştir.

 26. ENGİN CAN - 3 sene önce demiş ki:

  HZ İSANIN YANINDAMISINDA ÖYLE KONUŞUYON.YOK 2.KATTAYMIŞ.YOK YEMEDEN İCMEDEN ORADA DURUYORMUŞ.TEKRAR İNECEKMİŞ.TEKRAR KURTARACAKMIŞ.KURANDA BÖYLE BİRŞEY YOK.ORANIZDAN BURANIZDAN UYDURMAYIN.BİRDE UTANMADAN 2.KATTA BEKLİYOR DEMİŞ.NERDEN BİLİYORSUN.GÖRDUNMU.YANINAMI GİTTİN.BİR DAHA DÜNYAYA İNDİRİLMİCEK.SON PEYGAMMBERİMİZ GELMİŞTİR.VE BAŞKA PEYGAMBER NE GELECEK NE İNECEK.ALLAHA ŞİRK KOŞMAYIN.HZ İSA TÜM İNSANLARI DECCALDEN KURTARACAKMIŞ.SENSİN DECCAL İŞTE.SENDEN KURTULMAK İCİN İSA GELİP KURTARSIN BİZİ SENDEN.HZ İSAYI KURTARICI YAPTINIZ YAZIKLAR OLSUN.EN BUYUK KURTARICI BİZİM PEYGAMBERİMİZ MUHAMMET A.S DIR.HADDİNİZİ AŞMAYIN.YENİ KURTARICI YENİ DİN DEMEKTİR.İSLAMI FESİHMİ EDİYORSUNUZDA YENİ KURTARICI GELECEK DUNYAYA.KURTARICIMIZ BELLİDİR KURAN VE HZ MUHAMMETTİR.HZ İSA KURTARICI FİLAN DİYE BEKLENTİ İCİNDE OLMAK ALLAHA KAFA TUTMAKTIR .ALLAH KORUSUN BU İNSANINDA SONU BELLİDİR.ALLAHIM SANA GÜVENİP SANA SIGINDIK.BİZİ BU SAHTE ÇAKMA MÜSLÜMANLARDAN KORU.KENDİ KİTABI VE HZ MUHAMMETİ KURTARICI OLARAK GÖRMEYEN VE HZ İSADAN MEDED UMAN BU CAHİL VE YOBAZ ZÜMREDEN SEN BİZİ KORU YARABBİM.ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN.

 27. Ebru - 3 sene önce demiş ki:

  Arkadaşlar bu film tamamen incile dayanır. Senaryonun tamamı incilde mevcut yani kurmaca değil ama çok önemli şöyle de bi durum var ki. İncil değiştirilmiştir Allahın İsa peygambere indirdiği gibi kalmamıştır yani incilin de filmin de hak ile hiçbir bağlantısı yoktur. Dolayısıyla İslamla karşılaştırma yapılcak derecede değildir.
  Filmi izlememizin sebebine gelicek olursak: biz, hristiyanlar tam olarak neye inanıyo bunu ya incili okuyarak öğrenebilirdik ya da incile aynen uyan bu filmi izleyerek. Şahsen bize öğretmenimiz izletiyo sağolsun. Ama dediğim gibi incil değiştirildiği için içindek Hak’tan bir şey barındırmaz. Yani filmi boşuna Yüce İslamla karşılaştırmayınız.

 28. Stefanos - 3 sene önce demiş ki:

  Bu zaten Hristiyan inancına göre yapılan bir film müslüman değil bu yüzden hayal ürünü,İsa tanrının oğlu değil peygamberiydi gibi yorumları kendinize saklayın
  HELELUYA O ÖLÜMDEN DİRİLDİ!

 29. Jhdhejrh Ifjfjfjv - 3 sene önce demiş ki:

  Baba nee baba? !!

 30. Önder - 3 sene önce demiş ki:

  Hz isa ölmedi…kuran i KERİM de biz onu isa yi onlara öldürüldü diye gösterdik diyor..ALLAH bilir dünyaya tekrar gönderilecek..inşallah ve hz isa ALLAH in peygamberidir..hristiyanlar onu tanrının oğlu diye kendilerince uydurmuşlardir..KURAN kerimde yaziyor

 31. Semih Seyhan SIRAÇ - 3 sene önce demiş ki:

  böyle sahtelikle ve yalanla dolu aşağalık bir filmi daha önce hiç izlemedim, Allahın peygamberine haksızlık edilmiş, gerçekleri yansıtmayan bir film olduğu en başından belliydi zaten, Allahına yaradanına baba diğen hiç bir peygamber yoktur

 32. Ziya - 3 sene önce demiş ki:

  Arkdaslar madem siz Isa Mesihi Tanri nin oglu ilan etmiyorsunuz ozaman bu filmi neden izliyorsunuz kardesim madem inanmiyorsunuz ve bu film muslumanlar icin deildir diyorsunuz izlemeyin

 33. TheGrace - 4 sene önce demiş ki:

  Ya Rab İsam sen ne yücesin ! Bizim için bu acıları çektin.. Şükürler olsun bizleri böyle sevdiğin için, bu harika lütfun için..

  Filmi izlemeden yorumlara bakan kişiler için belirtmek istiyorum.
  Bu film İsa Mesih’in Çarmıhtaki ölümünü anlatır. Biz hristiyanların inandığı Tanrı olan İsa Mesih’i anlatır.
  Sizin inandığınız İsa’nın farklı olması gayet normal. Çünkü film tamamen incil’e dayanır.

 34. Amed - 4 sene önce demiş ki:

  JACY Bizide Anne ile babamız Yapmadımı Neden Onların Herdediklerini Yapmıyoruz neden onların istediği gibi insanlar olmuyor acaba ?

 35. jacy - 4 sene önce demiş ki:

  eyer bir yaratıcı olsaydı heralde kendine inananları korurdu bunlar sadece insanların varsayımları….

 36. Aydoğdu - 4 sene önce demiş ki:

  Bu derece süper ama yüreğim acıyor yazık yazık yazık!!!!!

 37. n i l - 4 sene önce demiş ki:

  gerçekten mükemmel

 38. nil - 4 sene önce demiş ki:

  Harika bir Mel Gibson filmi…

 39. EDiZ - 4 sene önce demiş ki:

  gerçekten çok duygusal bir film cebrail meyrem anaya susma orucu tut sana iftira atacaklar sakın konuşma demişti
  ve köy meydanında isa bebekken konuşunca o zaman anladılar hayattada öyle değilmi insan insana iftira atıyor yapmadıgı şeyi yapmış gibi anlatıyor duymadıgı şeyi duymuş gibi söylüyor o açıdan savaşlar nefretler bu yüzden değil mi? h.z isa bile kendine kötülük işkence yapanlara bile baba onlar bilmiyor diyip onlara bile dua ediyor
  h.z isanın meyrem anadan hiç bir beşer ile cinsel bir ilişkide olmadıgı için annesi var ama bababsı olmadıgı için allahın oglu denmiştir tabi gerçeği bir gün göreceğiz hepimiz

 40. murat - 4 sene önce demiş ki:

  siz tari oldunu soleyen pegaber gordunuzmu o tanriydi onun yaptiklarini kim hangi pegamber yapa bilir o oluleri dirilti korlerin gozunu acti eger bi pegamber olsaydi o acilara kesinlikle dayanamaz tariyi inkar ederdi

 41. murat - 4 sene önce demiş ki:

  İSA MESİH gerçekten ALLA ın oğlu ALLAH ın kelamıyla ALLAH ın ruhuyla dünyaya gelmiştir biz insanlar ın günahları nı üstüne alarak işkence çekip çarmıha girilmiştir ve kanını günahkar insan oğlu için akıtmıştır biz Hıristiyanlar o yüzden kurban kesmeyiz çünkü insan oğlu İçin kurban olmuştur mesih, bizim inan cımız bu lütfen yorumyapmadan .okuyalım bilgiedinelim Sonra yorum yapalım arkadaşlar herkese sevgi lerini sunarım

 42. efe - 4 sene önce demiş ki:

  mantığın bittiği yerde din başlıyor bütün peygamber filmlerini izledim hepsinde ölüm kan acı var ve zerre mantık yok

 43. turan - 4 sene önce demiş ki:

  kesinlikle bunu izlemeyin dinden cıkarsınız ALLAH mafaza

 44. CEMAL ALİBAL - 4 sene önce demiş ki:

  İŞTE GERÇEK YAHUDİ. İSLAMIN VE HIRISTIYANLARIN TEK DÜŞMANI.

 45. cihan - 5 sene önce demiş ki:

  hz isa bir peygamber . Allah’ın oğlu değil annesi meryem Allah Cebrail meleiği ile ona ruh üfürüyor.Ey Rabbim, bana bir beşer dokunmamışken benim nasıl çocuğum olur?” dedi. Allah: “Öyle ama, Allah dilediğini yaratır, bir şeyin olmasını dilediğinde ona sadece ‘ol!’ der, o da hemen oluverir.” dedi.Bir de “Biz Allah’ın peygamberi Meryem oğlu İsa Mesih’i öldürdük” demeleridir. Oysa onu ne öldürdüler, ne de astılar. Fakat öldürdükleri kimse, onlara İsa gibi gösterildi. Onun hakkında anlaşmazlığa düşenler, ondan yana tam bir kuşku içindedirler. O hususta bir bilgileri yoktur. Sadece zanna uyuyorlar. Onu kesinlikle öldürmediler.

 46. KÜBRA - 5 sene önce demiş ki:

  Başarılı bir mel gibson. izlenmeye değer.

 47. KÜBRA - 5 sene önce demiş ki:

  Başarılı bir mel gibson film.

 48. VEDAT - 5 sene önce demiş ki:

  ARKADAŞLAR HZ İSA ALLAH IN OĞLU DEĞİL ALLAH IN KULU VE RASULUDUR VE KENDİSİ KESİNLİKLE VE KESİNLİKLE BEN ALLAH IN OGLUYUM DEMEMİŞTİR BU KURANDA APAÇIK AYETLE SABİTTİR BUNA İNANAN ŞİRK KOŞMUŞ OLUR Kİ ALLAH IN ÇOCUK EDİNMEDİĞİ İHLAS SURESİ İLE SABİTTİR BU TÜR DİLMLERDEKİ SAÇMALIKLARA ALDANMAYIN SAKIN İMANINIZI ZEDELEMESİN BİLENLER BİLMEYENLERİ UYARSINKİ FİLMDEKİ HERŞEYİ GERÇEK SANMASINLAR

 49. İrem - 5 sene önce demiş ki:

  Hz.İsa Allah’ın oğlu değildir bir peygamberdir tamamen yanlış müslümanların dinine göre değil

 50. gurbet - 5 sene önce demiş ki:

  ALLAHIM :-(((

 51. gurbet - 5 sene önce demiş ki:

  MUHTEŞEM GERÇEK YANSITILMIŞ…

 52. misel - 5 sene önce demiş ki:

  harika

 53. ALİ - 5 sene önce demiş ki:

  BURADAKİLER YANLIŞ HZ İSA ALLAHIN OGLU DEGİLDİR PEYGAMBERİDİR

 54. bambam - 5 sene önce demiş ki:

  allahımm nasıl bir acı buu

 55. Mete - 5 sene önce demiş ki:

  Bu filmi Ortodoks bir arkadaşım önerdi.Bu yüzden izlemeye değerdir.

 56. ergül - 6 sene önce demiş ki:

  isa as ın ruhu kabzedilmemiştir yani ölümü tadmamıştır ALLAH cc isa as ı ihbar eden kişi ile onun bedenini degiştirmiştir isa as arşa alaya yükseltilmiş 2.ci kat semadadır. yemeden ve içmeden muhaf kılınmıştır deccaliyet devrinde ALLAHın izni ile yeniden dünyaya dönecekk MESİH as odur ve MEHDİ as la beraber olup ashabı KEHF de onlara katıldıktan sonra deccelı yenecekler dir. isa as 40 veya 45 yıl dunyada kalacak 1 erkek oğlu alacak (bazı alim ve ulamalar 1 erkek 1 kız der)sonra ruhu kabzedilecek ve efendimiz hz MUHAMMED MUSTAFAnın (sav) yanına defnedilecektir medineyi münevvere orada 2 peygamber 2 sahabe olacaktır şu anda peygamber efendimiz (sav) hz ebubekir hz ömer yatmaktadır sonuç:Burada bu eziyetleri ve işkenceleri gören kişi isa as ihbar eden kişidir

 57. ergül - 6 sene önce demiş ki:

  🙂 buradakiler tamanman hayall ürünü

 58. ezgi - 6 sene önce demiş ki:

  insan olduğumdan utandım

 59. Emre - 6 sene önce demiş ki:

  YÜCE EFENDİMİZ İSA MESİH E ŞÜKÜRLER OLSUN..

 60. emir - 6 sene önce demiş ki:

  çok gzl